Przetestuj nowy jogurt Zott Primo - 5000 szt. czeka

Przetestuj nowy jogurt Zott Primo – 5000 szt. czeka

Wystartował nowy projekt testerski TRND . Tym razem posmakujemy w nowych jogurtach z dodatkami Zott Primo

Do testów wybranych zostanie 5000 osób

Każda z 5 000 osób otrzyma zwrot kosztów za zakup 32 Jogurtów Naturalnych z dodatkami Zott Natur do maksymalnej kwoty 55 zł – do wypróbowania przez siebie oraz podzielenia się ze znajomymi.

Zestaw Ambasadora zawiera:
– Przewodnik Projektu
– Książeczkę Twojego Badania Opinii, służącą do zebrania informacji wśród Twoich rozmówców na temat jogurtu Zott Natur z dodatkami. Możesz zebrać informacje od nawet 20 osób!
– 3 ekologiczne torby Zott Primo (w dalszej części przewodnika dowiesz się czym jest Zott Primo!), jedna dla Ciebie, a dwie dla Twoich ulubionych osób..

W wybranym przez siebie sklepie kupisz i otrzymasz zwrot kosztów za:
– 8 jogurtów z musli i 8 jogurtów z owocami dla Ciebie i dla Twojej rodziny (łącznie 16 jogurtów w ośmiu wariantach)
– 8 jogurtów z musli i 8 jogurtów z owocami dla Twoich przyjaciół
i znajomych (łącznie 16 jogurtów w ośmiu wariantach)

Zgłaszać można się do 3 października 2016

 Przetestuj nowy jogurt Zott Primo - 5000 szt. czeka

Aby przejść na stronę z konkursem kliknij ikonkę Dowiedz się więcej

 Przetestuj nowy jogurt Zott Primo - 5000 szt. czeka

Share Button

9 thoughts on “Przetestuj nowy jogurt Zott Primo – 5000 szt. czeka”

 1. Jestem jedną z ambasadorek jogurtów naturalnych Zott Primo. Jutro idę kupić te pyszności. Dam znać jak wrażenia, już nie mogę się doczekać. Zdrowo i pożywnie – o to chodzi!

 2. ArekZ
  Bardzo smaczne jogurty, jogurt naturalny bez dodatku cukru dopełnia dodatek musu z owoców lub musli. Osiem wariantów smakowych, więc każdy wybierze coś dla siebie. Jedyny minus, mało jogurty naturalnego w większej komorze 🙂
  #ZottNaturalnie, #naturalniezowocami/naturalniezmusli

 3. delikates80: I ja się załapałam na pyszny projekt z TRND. Co prawda udało mi się znaleźć 6 wariantów smakowych, niestety brakuje mi pozostałych smaków, a póki w sklepach ogromne pustki. Nie wiem czy tylko ja mam taki problem z ich zakupem?? Jogurty naturalne które kupiłam spokojnie wystarczyły aby moja rodzina i znajomi mogli je przetestować. Jogurt naturalny Zott z dodatkami to rewelacyjny deser, którego nie trzeba rekomendować a dodatki to strzał w 10. W moim domu faworytem jest jogurt naturalny z dodatkiem bananowego musli. Widziałam, że maluchy jadły go różnie- jogurt oddzielnie i dodatki oddzielnie, jedząc wszystko razem, mieszając jogurt oraz bez mieszania. #ZottNaturalnie #naturalniezmusli  #naturalniezowocami

 4. Jogurty z owocami są przepyszne. Natomiast z musli nie dla każdego, trzeba faktycznie lubić mocno jogurty naturalne,żeby się do mich przekonać.

 5. Również brałam udział w kampania trnd Zott Primo i jestem mile zaskoczona. Do tej pory nie przepadałam za jogurtem naturalnymi i choć kilkakrotnie próbowałam się do nich przekonać to jakoś nie wychodziło ale Primo to znakomity pomysł połączenia jogurtu z dodatkami. POLECAM!

 6. Mam przyjemność testować jogurty naturalne z dodatkami marki Zott Primo. Razem z rodziną i przyjaciółmi uważamy, że jest to wspaniała przekąska zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Moim testującym najbardziej przypadły do gusty desery z musli. Nie były one za słodkie dzięki czemu zyskały sobie sympatię 🙂 Poza tym jest to pewna nowość na rynku: jogurt naturalny z dodatkami musli, nie było wcześniej czegoś takiego dzięki czemu marka Zott mogła zabłysnąć na polskim rynku 🙂 Polecam wypróbować jako przekąska do szkoły, na uczelnie, do pracy albo po prostu, gdy mamy ochotę na jakąś małą smaczną przekąskę 🙂

 7. I ja testowałam jogurty Zott. Bardzo udane połączenie jogurtu naturalnego z owocami i musli. Bardzo lubię takie połączenia i w końcu ktoś to wymyślił. Do tej pory musiałam do pracy pakować oddzielnie jogurt i oddzielnie torebkę z musli, a teraz proszę. W jednym opakowaniu wszystko gotowe:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.