Przetestuj Danonki w saszetce - 3000 szt. czeka

Przetestuj Danonki w saszetce – 3000 szt. czeka

Danonki w saszetce to kolejny produkt, który będziemy mogli przetestować za darmo w ramach kolejnego projektu testerskiego TRND.

Każda z 3 000 osób wybranych do udziału w projekcie otrzyma zwrot kosztów za zakup maksymalnie 10 sztuk Danonków w saszetce (70g) za kwotę nie większą niż 22 zł

W tym projekcie należy:
– zamieścić relację z udziału w projekcie na profilach społecznościowych oraz rekomendację Danonków w saszetce na ulubionych stronach, które odwiedzane są przez innych rodziców
– zamieścić fotorelację z przygody pod hasłem #zlapDanonki

Zgłaszać można się do 28 listopada 2016

Jeżeli otrzymałaś zaproszenie do udziału w projekcie Danonki, wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij swoje zgłoszenie. Jeżeli nie znasz jeszcze strony TRND to zarejestruj się i bierz udział w ciekawych projektach.

Wszystkie otrzymane formularze zostaną przeanalizowane przez zespół trnd, by wyłonić 3000 osób, które wezmą udział w projekcie!

ZGŁOŚ SIĘ DO PROJEKTU TUTAJ

 Przetestuj Danonki w saszetce - 3000 szt. czeka

Share Button

5 thoughts on “Przetestuj Danonki w saszetce – 3000 szt. czeka”

  1. Testuję właśnie z moją córką Danonki w saszetce, są super poręczne, smaczne oraz zawierają składniki odżywcze tak ważne dla rozwoju dziecka. Ja również je spróbowałam i jestem zachwycona smakiem. Polecam.

  2. U ans tez danonki w saszetkach wprowadzily rewolucje zarowno smakowa jak i w postrzeganiu zdrowych przekasek dla dzieci. Sa swietne , bardzo wygodne, smaczne.

  3. bardzo smaczne, moje dziecko je uwielbia szczególnie truskawkowy. Wygodne i poręczne. Fajna przekąska na spacery i podróż 🙂

  4. Testowałyśmy razem z córcią, bo Danonki już dawno zniknęły z lodówki. Szkoda, że zawierają cukier i skrobię modyfikowaną, w przeciwnym razie częściej by u nas gościły. Raz na jakiś czas można zrobić jednak dziecku przyjemność i kupić ten smaczny jogurcik.

  5. Danonki to bardzo dobry produkt dla dzieci. Smakują wyśmienicie 🙂 truskawkowe i waniliowe. Praktyczne kolorowe opakowania przyciągają dzieci a możliwość przechowywania ich poza lodówką przez 6h sprawia, że można je zabierać do szkoły i wycieczki, polecam 🙂 #zlapDanonki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.