Nakładka do fotelika Maxi-Cosi Tobi!

Foteliki samochodowe marki Maxi-Cosi zapewniają doskonały poziom bezpieczeństwa i komfortu. W ramach ciągłego udoskonalania naszych produktów, firma Maxi-Cosi oferuje swoim klientom darmową nakładkę do fotelików Tobi.

Do czego służy DARMOWA nakładka Soft Cap?
Okruchy ciastek i słodyczy lub inne niewielkie przedmioty takie jak guziki, spinki lub części zabawek mogą utknąć w otworze zamka uprzęży (zob. ilustracja). Podręcznik użytkownika zawiera instrukcje, zgodnie z którymi zamek oraz uprzęż muszą być wolne od wszelkich zabrudzeń. Oferowana za darmo nakładka Soft Cap stanowi doskonałą pomoc dla utrzymania tych części w czystości.

Opiekunowie mogą nie zauważyć tej sytuacji, gdyż wnętrze mechanizmu nie jest widoczne. Takie okruchy lub przedmioty mogą stopniowo, z upływem czasu doprowadzić do zablokowania mechanizmu znajdującego się pod spodem fotelika.

Nakładka jest przeznaczona do użycia jedynie z fotelikiem Maxi-Cosi Tobi. Stosowanie nakładki w innych modelach fotelików samochodowych marki Maxi-Cosi nie jest konieczne. Wszystkie nowe foteliki Maxi-Cosi Tobi będą już wyposażone w nakładkę Soft Cap.

Jak zamówi DARMOWĄ nakładkę Soft Cap?
· przez Internet: serwismaxicosi@poltradewaletko.pl
· telefonicznie; serwis Maxi-Cosi : 032 246 60 80

Dotyczy fotelików wyprodukowanych przded 12 tygodniem 2007 roku. Data produkcji umieszczona jest na pomarańczowo białej nalepce znajdującej się z tyłu fotelika np. cyfry 1207 oznaczają produkcję w 12 tygodniu 2007 roku.

DARMOWA NAKŁADKA SOFT CAP: Kliknij tutaj

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.