Loteria zdrapkowa Coca-Coli.

Loteria Coca-Coli „Zdrap i sprawdź czy wygrałeś!”

Loteria zdrapkowa Coca-Coli.

Od 11 stycznia do 31 marca 2016 r. w wybranych sklepach na terenie całego kraju trwa loteria zdrapkowa Coca-Coli.

Jak wziąć udział?:

Wystarczy kupić minimum jedną butelkę o pojemności 1,5l lub 2,25l napoju: Coca-Cola lub Coca-Cola Zero lub Fanta lub Sprite lub Kropla Beskidu i odebrać zdrapkę od sprzedawcy. Następnie należy usunąć ochronną warstwę farby i sprawdzić, czy pod nią kryje się informacja o wygranej.

Jeżeli pojawi się komunikat o wygraniu fartuszka, przyboru kuchennego lub Coca-Coli 0,2l należy przekazać zdrapkę wraz z dowodem zakupu (paragonem) sprzedawcy i odebrać swoją nagrodę. Natomiast w razie odkrycia informacji „robot kuchenny” lub „blender” należy zachować zarówno zdrapkę jak i dowód zakupu, a następnie skontaktować się z organizatorem loterii – agencją Smolar – telefonicznie pod numerem (42) 636 90 97 lub e-mailowo na adres nagrody@smolar.pl, aby ustalić sposób i termin przekazania przez laureata oryginału zdrapki loteryjnej, oryginału dowodu zakupu oraz niezbędnych danych i oświadczeń laureata.

W puli nagród znajdują się:

100 x robot kuchenny Bosch

500 x blender Bosch

9.900 x fartuszek

165.000 x Coca-Cola 0,2l

26.400 x drewniany przybór kuchenny

Uwaga! Loterią objęte są wybrane sklepy na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, oznaczone materiałami reklamowymi informującymi o niniejszej loterii, w których znajdują się zdrapki loteryjne, a także w których można dokonać zakupu promocyjnego.

Loteria zdrapkowa Coca-Coli.

Loteria zdrapkowa Coca-Coli.

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.