Jak uzyskać darmowy kosmetyk do testów

Jak otrzymać darmowe próbki kosmetyków do testowania od firm – Poradnik Bezpłatnie24:

Całkiem niedawno przeprowadziłam ankietę, która by odpowiadała na pytanie: jak można zdobyć darmowe kosmetyki i próbki od firm. W ankiecie wzięło udział 1000 osób, a ponad 900 zgodnie stwierdziło, że najlepszy wynik osiągnęło kontaktując się bezpośrednio z firmami. Sposób ten nie zmusza nas do brania udziału w spamerskich ankietach. Przy tym nie musimy wydawać ani grosika. Zatem Email i formularze online działają najlepiej!
Oto jak napisać list na e-mail, aby przekonać firmę do przesłania próbek kosmetyków, czy innych produktów. Te techniki działają. Szanse na otrzymanie próbek są stosunkowo wysokie, pod warunkiem, że wiesz, do kogo pisać. Napisałem do wielu firm i wielu wysłało mi darmowe próbki i pełnowymiarowe produkty. W ten sposób możesz również uzyskać duży wybór produktów o rozmiarach mini.

Prośba o bezpłatne próbki to świetny sposób na uzyskanie mini produktów!

Co zrobić, aby darmowe próbki kosmetyków, produktów trafiły do Ciebie?

Najłatwiejszym sposobem na otrzymanie bezpłatnych próbek jest napisanie bezpośrednio do firmy.Nie ma potrzeby wypełniania podejrzanych ankiet, które i tak zwykle nie dadzą na tego, co obiecują.Oto przegląd krok po kroku, co robić:

 1. Zrób listę firm, które Cię interesują,
 2. Znajdź ich adresy (e-mail lub adres pocztowy) na stronie firmy,
 3. Napisz swój e-mail / list (omówimy to szczegółowo poniżej),
 4. Wyślij go i poczekaj na odzew!
 5. Specjalne wskazówki dotyczące otrzymania pakietów próbek przeczytasz poniżej.

Ten przewodnik nauczy Cię, jak napisać e-mail lub list do firm.

1. Zdecyduj, do jakich firm chcesz napisać:

Niezależnie od tego, czy chcesz próbki tylko do użytku własnego, czy spróbować w swojej pracy jako makijażystka, czy zrecenzować na swoim blogu urodowym, pierwszym Twoim krokiem niech będzie decyzja, do których firm chcesz napisać. Zrób listę firm i przyporządkuj do nich asortyment.

2. Znajdź adres

Gdy masz już pomysł firm, do których chciałabyś/byś napisać, nadszedł czas, aby wyszukać adresy. Najlepszym sposobem na to jest odwiedzenie strony internetowej firmy.Poszukaj linku „Kontakt” lub „Pomoc” lub „O nas” u góry lub u dołu strony głównej.Zazwyczaj znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje.

Niektóre firmy mogą podać tylko adres e-mail. Inne mogą podawać pocztowe adresy pocztowe, a jeszcze inne wymagają wypełnienia formularza, aby skontaktować się z obsługą klienta. Każda z tych metod może działać.

Upewnij się, że wybrałeś poprawny adres e-mail. Niektóre firmy mają różne e-maile dotyczące pomocy technicznej i innych działów. Szukaj „obsługi klienta”, „relacji z mediami” lub „public relations”.

3. Co napisać w liście

Najważniejszą częścią procesu pisania prośby jest napisanie jej tak, by firma myślała: „Wow, to naprawdę lojalny klient!” lub „Moglibyśmy uzyskać niesamowity rozgłos od tego blogera!” Brzmi trudno, ale oto kilka pomysłów, aby zacząć pisać profesjonalny i przekonujący list lub e-mail.

Uwaga: Najpierw piszę komplementy firmie. Dopiero potem proszę o bezpłatne próbki. Ta metoda działa dużo lepiej.

 • Szanowni Państwo Najlepsze i formalne powitanie działa najlepiej
 • Wprowadzenie: Powiedz, że piszesz, aby przekazać im, jak wielką gamę produktów mają. Daj wiele pochwał na temat ich firmy, od tego, jak ich produkty zawsze działają cuda na skórze, co ich produkty dostarczają za każdym razem. Jeśli ich cień do powiek lub tusz do rzęs jest Twoim ulubionym, teraz masz szansę powiedzieć im o tym. Naprawdę cenią nasze opinie.
  • Osobiste doświadczenie: Dołącz do swojego listu doświadczenia z kosmetykami. Możesz napisać, jak błyszczące są twoje włosy po użyciu ich szamponu lub jak ich krem pomógł Twoim suchym dłoniom. To dodaje więcej wiarygodności i osobowości do listu.
  • Zapytaj o próbki Nie pytaj wprost. To nie działa. Wspomnij, że twój fryzjer polecił Ci ich asortyment szamponów lub chcesz „wypróbować zanim kupisz” i sprawdzić, który z nich działa najlepiej na ciebie.
  • Typ skóry lub włosów: Niektóre firmy będą musiały znać twój typ / stan skóry, aby wiedział, które próbki wysłać. Jeśli masz wrażliwą skórę, pamiętaj by o tym napisać.
  • Twój adres: Nie zapomnij jego dopisać w prośbie!
  • Wdzięczność: Powiedz, dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie twojego listu i że byłbyś bardzo wdzięczny, gdyby wysłał ci próbki.Powiedz, że cekasz niecierpliwie na odpowiedź. Napisz: „Z poważaniem”, „Pozdrowienia”.

Przykładowa wiadomość e-mail:

Oto przykładowy e-mail do przykładowej firmy zajmującej się pielęgnacją skóry.

Szanowni Państwo,

Jestem oddanym fanem Waszej firmy, ponieważ uwielbiam sposób, w jaki łączycie naturę z nauką, aby stworzyć wspaniałe produkty do pielęgnacji skóry! Absolutnie uwielbiam Wasze produkty, ponieważ zawsze dostarczają mi tego, czego moja skóra potrzebuję, bez względu na to, czy dadzą jej więcej witalności czy oczyszczenia. Cenię Wasze doświadczenie w tworzeniu takich oszałamiających produktów za każdym razem.

Niedawno przyjaciel polecił mi wypróbować Wasze produkty do kąpieli. Chciałbym wypróbować niektóre z nich, aby zobaczyć, które działają najlepiej na mnie i które również polubię i zacznę używać.

Czy byłaby możliwość przesłania mi kilku próbek Waszych produktów do kąpieli? /Byłabym wdzięczna, gdybyście mogli./Byłabym bardzo szczęśliwa z dowolnych próbek Waszych produktów do kąpieli . Mój adres to ___ Dziękuję! Z niecierpliwością czekam na odpowiedź!

Z poważaniem,

Twoje imię

Prośba o bezpłatne próbki kosmetyków ze sklepów

Twój ulubiony sklep z kosmetykami może również być źródłem darmowych próbek. Niech właściciele wiedzą, jak bardzo lubisz ich produkty!. Być może obdarują cie próbkami swoich produktów

Które firmy wysyłają pakiety próbek i produktów pełnowartościowych i komu?

Większość osób ankietowanych, które prowadzą blogi i strony internetowych stwierdziła, że darmowe próbki najczęściej otrzymało od firm kosmetycznych. Dlaczego tak?

  • Otóż! Wytwarzanie próbek, a nawet pełnowymiarowych kosmetyków jest stosunkowo tanie dla firmy, więc mogą łatwo pozwolić sobie na wysyłanie próbek do tych, którzy o to proszą.
  • Możesz wypróbować ich najnowszy produkt, prosząc o próbkę, o wypróbowanie przed zakupem. Jeśli spodoba ci testowany produkt, prawdopodobnie po teście kupisz go, a nawet polecisz rodzinie i przyjaciołom. To jest to, na czym firma się opiera.
  • Firmy kosmetyczne na ogół dodają próbki swoich najnowszych produktów, kiedy zamawiasz u nich online.
  • Firmy chętnie wysyłają pakiety próbkowe/produktowe artystom, np: makijażystką, ale również blogerom, gdy wchodzi na rynek nowy produkt. Chcą, aby ludzie wiedzieli o nowych produktach.

Jeśli kiedykolwiek spróbujesz pisać do firm, polecam pisać do tych zajmującym się kosmetykami / higieną osobistą, ponieważ są one najbardziej skłonne do wysyłania próbek.

Makijażyści i blogerzy, którzy recenzują produkty, mogą otrzymywać zestawy produktowe od firm, zwłaszcza gdy produkt właśnie wchodzi na rynek

Oto kilka wskazówek, jak napisać emaila, aby dostać darmowy zestaw próbek i pełnowartościowych produktów:

 • Określ swoją wiarygodność, podając adres URL swojej witryny, firmy lub kanału YouTube, jeśli taki posiadasz.
 • Zapytaj lub dowiedz się, czy firma wprowadza nową linię produktów. Bardziej prawdopodobne będzie wysyłanie próbek, jeśli próbują rozpowszechniać informacje o nowych produktach./li>
 • Zapytaj o wszelkie wydarzenia związane z blogerami, które firma organizuje lub bierze udział. Blogerzy makijażowi i artyści zazwyczaj otrzymują darmowe próbki podczas tych wydarzeń.
 • Zapytaj ich o to, czy potrzebują rekomendacji. To wtedy recenzujesz produkt i wymieniasz jego nazwę. Niektóre firmy są szczególnie zainteresowane tym rodzajem promocji. To pytanie zwiększy Twoją wiarygodność i może dostarczyć Ci większej ilości próbek, czy produktów.
 • Jeśli wykonujesz makijaże podczas imprez, skontaktuj się z producentem kosmetyków do makijaż i dołącz swoje zdjęcia. Zapytaj, czy byliby chętni na współprace. Ty otrzymujesz ich produkty za darmo i wykorzystujesz je w swoich makijażach.

 

Większość firm wysyła bezpłatne próbki, ale nie wszystkie, więc próbuj pisać do różnych

 

Zwroty do wykorzystania:

Jeśli czujesz się trochę zagubiony w tym, co napisać, oto kilka zwrotów, których możesz użyć. Możesz wpisać swoje  puste pola lub zmieniając słowa w puste miejsca, aby pasowały do ​​Twojego stylu i zgodnie z produktem, o którym piszesz.

Wprowadzenie:

 • Piszę, aby powiedzieć, jak bardzo uwielbiam Wasze produkty do pielęgnacji skóry / makijażu.
 • Uważam, że ___ tworzycie najlepsze produkty do pielęgnacji włosów / skóry na świecie.
 • Jestem wiernym fanem Waszej firmy!
 • Miło jest wiedzieć, że twoje produkty zawsze dostarczą mojej……..moim……….. za każdym razem.
 • Moim osobistym ulubionym jest ___. To mój zbawca! Dzięki temu niesamowitemu produktowi moja skóra lśni tak promiennie!
 • Podoba mi się sposób, w jaki Wasza firma łączy naturalne rośliny z nauką, aby stworzyć prawdziwie potężny, ale organiczny i naturalny produkt

Osobiste doświadczenie:

 • Moi przyjaciele i rodzina zawsze mówią, jak miękkie są moje włosy, kiedy używam tego szamponu!
 • Moja skóra jest zwykle matowa i sucha, ale po użyciu Waszego środka odzyskuje swoją młodość!
 • Używam ___ każdego dnia. Bez tego nie mógłbym przetrwać!

 

Pytanie o próbki:

 • Ostatnio mój fryzjer polecił mi, abym wypróbowała Wasz asortyment szamponów, ponieważ działa najbardziej efektywnie z moim typem włosów.
 • Chciałbym wypróbować niektóre produkty do włosów z Waszego asortymentu, zanim kupię. Dziękuję Wam!
 • Chciałbym wypróbować niektóre z Waszych innych produktów.
 • Chciałbym wypróbować niektóre z Waszych produktów, żeby zobaczyć, które najlepiej działają na mojej skórze / włosach.

4. Ostatnim krokiem jest wysłanie listu lub wiadomości e-mail do wybranej firmy

Pamiętaj, aby wysłać go na właściwy adres i dział. E-maile lub listy wysyłane do niewłaściwego działu obsługi klienta są zwykle odrzucone.

Jak długo oczekiwać na odpowiedź

Najprawdopodobniej będziesz musiał/a poczekać kilka dni na odpowiedź e-mailem, a kolejne dwa tygodnie na wysłanie próbek. Czasami może to potrwać do dwóch miesięcy na jakąkolwiek reakcję, więc bądź cierpliwa/y. Zwykle już po tygodniu powinna być reakcja, ale to naprawdę zależy od firmy.

Najwięcej próbek do rozdania mają firmy z branży kosmetycznej i higieny osobistej. A pozytywny i dobrze napisany list jest kluczem do sukcesu.

 

Mam nadzieję, że pomógł Ci ten przewodnik i że zachęci Cię on do wysyłania próśb o darmowe próbki i produkty do firm

Po prostu spróbuj sam/a i zobacz, jakie wyniki możesz zebrać.

Dziękuje za  wszelkie komentarze i pytania! 🙂  Niedługo kolejny poradnik 🙂