Darmowa kawa w McDonald’s od 3 do 18 marca 2018

Darmowa kawa mcdonald 2018 czeka na was od poniedziałku w McDonald’s

Darmowa kawa w McDonald’s powróciła w ramach kolejnej edycji promocji „Poczęstuj się poranną kawą”

McDonald’s – darmowa kawa: marzec 2018 będzie czekała od 3 marca 2018 do 18 marca 2018 .

Nie musisz kupować żadnego dodatkowego posiłku, aby móc otrzymać darmową kawę w McDonald’s Wystarczy podejść do kasy i poprosić o poranną darmowa kawę.

Darmowa kawa w McDonald’s czeka w w godzinach obowiązywania oferty śniadaniowej w godzinach do godz. 10.30 w dni powszednie od poniedziałku do piątku i do godz. 11 w weekendy: soboty i niedziele.

Darmowa kawa mcdonald 2018

Codziennie, przez okres dwóch tygodni, Goście będą mogli spróbować świeżo mielonej, 100% Arabiki. Do wyboru mała kawa biała, mała kawa czarna i  małe cappuccino.  Oferta nie dotyczy restauracji na Lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz portu lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.Kawa jest serwowana w opakowaniach na wynos. Dzięki temu można rozkoszować się kawą na miejscu, w restauracji, lub zabrać na zewnątrz i popijać w drodze do pracy, szkoły bądź w podróży. Co ważne, każdy Gość otrzyma kawę za darmo bez konieczności dokonywania jakiegokolwiek zakupu

WIĘCEJ INFO –>TUTAJ<–

.

Mieszanka ziaren używana do przygotowania kawy w McDonald’s została stworzona specjalnie na zamówienie firmy. Są to pochodzące z Brazylii i Ameryki Centralnej starannie wyselekcjonowane ziarna najstarszego i najszlachetniejszego gatunku kawy – Arabika. Gatunek ten charakteryzuje się lekko kwaskowatym smakiem oraz intensywnym aromatem. Ziarna używane w restauracjach sieci pochodzą z plantacji posiadających Certyfikat Rainforest Alliance, który potwierdza, że kawa jest uprawiana z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw farmerów.

McDonald’s przeprowadza takie akcje co kilka miesięcy. Ostatnio częstowano darmową kawą w październiku 2017 roku, wcześniej – w marcu. Akcje tego typu mają nie tylko przekonać kawoszy do tego, że oferta kawowa McDonald’s jest bardzo korzystna, ale także ma na celu promowanie oferty śniadaniowej sieci.

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.