Przetestuj odżywkę do paznokci Laura Conti

Przetestuj odżywkę do paznokci Laura Conti

Redakcja Trustedcosmetics poszukuje testerek preparatów do paznokci Laura Conti

Masz cienkie, łamliwe, słabe lub rozdwajające się paznokcie? A może są one suche, zniszczone i potrzebują regeneracji. Marzysz o zadbanych paznokciach i skórkach oraz o pozbyciu się grzybicy?
Przetestuj jeden z preparatów do pielęgnacji paznokci marki Laura Conti i opisz swoje wrażenia!

Do przetestowania są następujące preparaty:

Wzmocniona i utwardzona płytka paznokcia

Wzmocnienie i utwardzenie dla łamliwych, cienkich i zniszczonych paznokci zapewni im multi wielofunkcyjna odżywka odbudowująca płytkę paznokci 9w1

Zapomnij o cienkich i łamliwych paznokciach!

Aktywnie odbudowująca odżywka z metioniną i pantenolem Tip Top została stworzona z myślą o poprawie kondycji łamliwych i cienkich paznokci.

Brylantowy połysk i utwardzona płytka

Aktywnie utwardzająca odżywka do paznokci z diamentowym pyłem Tip Top odpowiednia do każdego rodzaju paznokci, nadaje brylantowy blask i utwardza płytkę.

Wzmocniona i utwardzona płytka paznokcia

Kompleksowy preparat do odbudowy paznokci, którego wyjątkowy skład zapewnia duże spektrum działania. Intensywnie regeneruje, znacznie pogrubia płytkę paznokcia oraz wspomaga regenerację i przeciwdziała rozdwajaniu i pojawieniu się mikropęknięć

Regeneracja i odpowiednio nawilżone paznokcie

Nawilżająca odżywka do paznokci z olejkiem z alg zapewnia paznokciom suchym i łamliwym niezwykłą regenerację.

Wypielęgnowane skórki i paznokcie

Witaminizowana, odżywcza oliwka do paznokci z olejkiem arganowym zapewnia dogłębną pielęgnację. Pobudza płytkę paznokci do wzrostu i zmiękcza skórki.

Pielęgnacja zniszczonych paznokci i koniec z infekcjami grzybiczymi

Lakier wspomagający ochronę paznokci przed grzybicą LC+ wzbogacony w cyklopirox olamine oraz olejek lawendowy został stworzony z myślą o osobach dotkniętych problemami paznokci u stóp.

W jaki sposób zgłosić się do testów?

Wybierz, który preparat chcesz przetestować i w komentarzu pod artykułem opisz swój domowy sposób pielęgnacji paznokci. Na Wasze komentarze czekamy w dniach 21 sierpnia – 11 września 2016. Na podstawie nadesłanych odpowiedzi wybierzemy te, które zaprosimy do udziału w testach. Listę testerek ogłosimy do 14 września.

preparat do paznokci laura conti

Aby przejść na stronę z darmowym testowaniem kliknij ikonkę ZGŁOŚ SIĘ DO TESTOWANIA

Przetestuj odżywkę do paznokci laura conti


Share Button

1 thought on “Przetestuj odżywkę do paznokci Laura Conti”

  1. Nawilżająca odżywka do paznokci z olejkiem z alg byłaby idealnym uzupełnieniem mojej pielęgnacji dłoni i paznokci. Co jakiś czas robię paznokcie hybrydowe, gdy robię od nich przerwę , wtedy stawiam na intensywną pielęgnację, bo są przesuszone i łamliwe. Co jakiś czas robię moim dłoni i paznokciom odżywczą, domowa maseczkę. Majonez łączę z oliwą i odrobiną cytryny i taką mieszankę trzymam ok pół godziny na dłoniach. Po tym domowym spa moje dłonie i paznokcie są nawilżone i gładkie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.