Loteria Harnaś „Multimilioner”- zgarnij piwo lub 100 zł

Loteria Harnaś „Multimilioner”- zgarnij piwo lub 100 zł

W nowej loterii piwa Harnaś, która potrwa do 30 września 2017 można wygrać 1 z dziesięć tysięcy nagród w postaci 100 zł oraz sześć milionów puszek piwa Harnaś!

ZASADY:

Aby wziąć udział w loterii należy kupić specjalnie oznakowaną butelkę 0,5l lub puszkę 0,5l piwa Harnaś Jasne Pełne. Informacja o ewentualnej wygranej znajduje się pod kapslami od butelek i kluczykami z puszek promocyjnych (napis HARNAŚ 2017 lub 100 ZŁ UNIKATOWY KOD NAGRODY). W przypadku wygranej należy zachować kapsel lub kluczyk.

Nagrodę w postaci piwa Harnaś można odebrać w sklepie (lista sklepów dostępna tutaj). Aby odebrać nagrodę w postaci 100 zł, należy wysłać pod numer 70908 SMS o treści według wzoru: HARNAS.100.TWÓJ UNIKATOWY KOD NAGRODY.

REGULAMIN DOSTĘPNY –>TUTAJ<–

Loteria Harnaś „Multimilioner”- zgarnij piwo lub 100 zł

Share Button

2 thoughts on “Loteria Harnaś „Multimilioner”- zgarnij piwo lub 100 zł”

  1. Sprzedawać to owszem potraficie gorzej jest z odebraniem nagrody. Mieszkam w miejscowości Mszczonów (Mazowieckie ) jest kilkanaście sklepów ale ani jednego do realizacji wygranej ZRÓBCIE COŚ.

  2. Coś ciężko trafić na sklepy , w których jest realizowana “promocja” !!!…., do tego ciężko znaleźć stronę , z adresami tych punktów !!!…., czyżby to było naciąganie US ?!…., bo o klientach nie wspomnę !….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.